Tuesday, July 15, 2014

OdessaJS 2014


5-6 липня я був запрошений на OdessaJS для того, щоб зробити доклад про побудову enterprise-level application використовуючи AngularJS. Сам доклад можно подивитися тут: http://slides.olostan.name/twinfield_neoui/twinfield_neoui.html#1

Сама конференція вразила мене своєю “молодіжностю” - було дуже багато молоді. Як серед відвідувачів, так і спікерів. Організатори - Артем Тритяк та Юлія Черняк зробили все, щоб з скучної по своїй суті девелоперскої коференції зробити драйвову веселу тусовку. Дуже багато спілкування було саме поза-доповідями. Люди кодили просто у коридорах.

Як відомо, будь яка конференція - це 50% доповіді, та 50% - це спілкування на афтерпаті. І тут організаторам вдалось зробити все на вищому рівні: афтерпаті після першого дня продовжувалась майже до початку наступного - до 7 ранку на березі моря.

Але і технічна частина була просто чудова: було все - від широкого кола фронт-енд фреймворків, до сурового node.js бекенда. Важко було вибрати на яку саме доповідь піти.

І завершили все “круглим столом” з доповідачами, на якому була можливіть поділитися life-hack’ами з тими, хто тільки починає свою кар’єру девелопера.

Я впевнен, що івент вдався! І наступний OdessaJS буде абсолютним must-visit івентом!

No comments: